Pro děti funguje v našem sboru dorostový klub Mravenci. Dělíme se na mladší (8-11 let) a starší (11-14 let) Mravence. Chodí k nám věřící i nevěřící děti. Schůzky máme každý pátek od 16:30 do 19:00 v klubovně vedle naší modlitebny.Program našich schůzek zajišťuje široký tým zkušených vedoucích. ti připravují pro děti hry a duchovní program přiměřený jejich věku.

Minimálně jednou do měsíce pořádáme víkendovou akci - buď vícedenní výpravu plnou dobrodružných her, nebo například filmový večer s přespáním v klubovně. Účastníme se i celostátních akcí Dorostové unie Církve bratrské jakými jsou například Biblická stezka nebo Sjezd dorostů.

O prázdninách jezdíme na tábor. Je to vyvrcholení naší celoroční činnosti. Děti bydlí v podsadových stanech uprostřed nádherné přírody. Každý tábor má nějaké téma, na které děti prožívají celotáborovou hru. Kromě dobrodružství se děti naučí i spoustu zajímavých dovedností - umíte třeba házet bumerangem, vyřezat si lžíci nebo poskytnout první pomoc raněnému?

Pokud chcete přihlásit na Mravence vaše dítě, napište e-mail naší vedoucí Andreu Vašíčkovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , domluvíme si podrobnosti. Samozřejmě můžete zcela nezávazně navštívit naši schůzku kterýkoli pátek od 16:30 v klubovně Strážná 1364 v Havlíčkově Brodě. Rádi vás uvidíme!